Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch

Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch 

Jdete na rande a chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Položili jste si někdy otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen a v čem mají oproti vám výhodu? Jedná se o triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

 

Jaké oblečení ženy zbožňují na mužích?

Co si vzít na sebe, když jdete na rande? Je to velice jednoduché. K úspěchu vám pomůže pánský oblek. Lepší volba než slušivý a padnoucí oblek pro takovou událost neexistuje. Ptáte se proč? Protože pánský oblek je stejným magnetem na ženy jako uniforma kapitána letadla. Ženy totiž milují muže v uniformách. Oblek doplňte vhodnou kravatou. Podívejte se na vhodné modely kravat SLIM, které jsou moderní, stylové a jako dělané na rande.

Když si vezmete na rande jiné oblečení než pánský oblek, snižujete své šance na úspěch. Na šusťákové tepláky a mikiny zapomeňte, i kdyby měly tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete.

Jak jednoduše uvolnit formální dojem

Příklad outfitu na rande V obleku budete na rande vždy ve
výhodě oproti ostatním mužům

K pánskému obleku patři košile, kravata, opasekspolečenská obuv. Co ovšem dělat v případě, když žena přijde na rande v džínách a mikině? Nikdy se nenechte vyvést z míry jejím oblečením. A to i v případě, že ona přijde například v teniskách. Vy jste na rande oblečený správně. Vaším cílem je udělat na ni dojem. Vše ostatní jde stranou.

Stačí, když uvolníte váš formální vzhled. Sundejte si kravatu a schovejte ji do kapsy saka. Zároveň si rozepněte horní knoflíky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu.

Kravatu si nikdy nepovolujte. Zničíte dojem uniformy a budete působit, že jste společensky unavený. Nebo, že jdete přímo z pánské noční jízdy, která byla hodně divoká. Tato vizáž vám moc bodů u ženy nepřidá. Proto raději kravatu rozvažte a schovejte do kapsy od saka.

Pokud vybíráte pánský opasek ke kalhotám, volte jednoduché a elegantní spony. Na této stránce se podívejte, jak má vypadat správný pánský opasek ke kalhotám. Ženy sponu opasku vnímají jako šperk, který vás zdobí. Zastává tedy podobnou funkci jako například prsten. Pokud máte na sobě stříbrné šperky, volte vždy stříbrnou sponu opasku. Nedoporučujeme vám kombinovat kovové prvky ve zlaté a stříbrné barvě. Žena vás musí vnímat jako muže, který má vkus.

 


Kdo?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Přečtěte si, čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu.

Více

Co?

Jakou barvu obleku zvolit do práce

Pokud pracujete v kolektivu mezi kolegy, v kanceláři nebo na úřadě, platí pro vás jiná pravidla, než pro ty z vás, co chodíte na obchodní schůzky nebo jednání s obchodními partnery. Pro každou příležitost jsou vhodné jiné barvy pánského obleku. Čtěte dále a dozvíte se jaké.

Více


© 2018, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena.Obsah stránek je majetkem provozovatele.
Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

e-mail:

Nahoru ↑