Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět


Slavnostní manžetové knoflíčky

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?
 

 

Rady a tipy pro výběr manžetových knoflíčků

  1. Vyberte vhodnou košili. Pro manžetové knoflíčky jsou určeny společenské košile s dvojitou manžetou. Prohlédněte si také košile s univerzální manžetou, které se těší velké oblibě a u kterých můžete zvolit jak klasické zapínání na knoflíky, tak i na manžetové knoflíčky. Do zaměstnání si můžete zapnout manžety na klasické knoflíky a do společnosti použít manžetové knoflíčky. To znamená jednu košili pro více příležitostí.
  2. Matné nebo lesklé manžetové knoflíčky? Lesklé manžetové knoflíčky jsou vhodné na jakékoli společenské události. Ať už je to svatba, ples, slavnostní večeře, návštěva divadla nebo jiné slavnostní okamžiky. Matné manžetové knoflíčky doporučujeme manažerům do práce nebo na firemní akci.  
  3. Podle čeho vybírat manžetové knoflíčky? Barvu, tvar nebo případné zdobení manžetových knoflíčků přizpůsobte ostatním doplňkům. Pokud nosíte stříbrné hodinky s kulatým ciferníkem, zvolte manžetové knoflíčky kulatého tvaru ve stříbrné barvě. Chystáte svatbu a vaše svatební prstýnky budou z bílého a žlutého zlata? Použijte manžetové knoflíčky v podobném barevném provedení. Nebo vyberte tvar a barvu manžetových knoflíčků podle vaší opaskové spony.
  4. Nebojte se kamínků. Vytříbenost vkusu každého muže podtrhnou manžetové knoflíčky opatřené kamínky, které vám dodají přirozený šarm. Takové modely však nejsou vhodné do zaměstnání, a proto je doporučujeme pro slavnostní události.   Společenské manžetové knoflíčky

Tip pro vás

Podívejte se na manžetové knoflíčky a vyberte si ty, které budou ladit s vašim outfitem.

Chcete si vzít manžetové knoflíčky do zaměstnání? Dejte si pozor, jaké vyberete. Přečtěte si více v článku Manžetové knoflíčky k obleku do práce? Pozor, abyste si neuškodili a ujistěte se, že jste oblečeni správně.

 
 

Kdo?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Přečtěte si, čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu.

Více

Co?

Jakou barvu obleku zvolit do práce

Pokud pracujete v kolektivu mezi kolegy, v kanceláři nebo na úřadě, platí pro vás jiná pravidla, než pro ty z vás, co chodíte na obchodní schůzky nebo jednání s obchodními partnery. Pro každou příležitost jsou vhodné jiné barvy pánského obleku. Čtěte dále a dozvíte se jaké.

Více


© 2018, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena.Obsah stránek je majetkem provozovatele.
Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

e-mail:

Nahoru ↑