Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?

Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek, abyste neudělali chybu Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírekMaturitní ples a stužkovací večírek neboli stužkovák patří k významným událostem studentského života. Mnozí na tyto akce i po letech rádi vzpomínají. Není však nic horšího než vzpomínky na to, jak mezi ostatními vynikáte díky špatné volbě oblečení. Pokud tomu chcete předejít a ukázat se před spolužáky v tom nejlepším světle, začněte správnou volbou obleku. Ten je totiž základem pánského společenského oblečení, a tedy klíčem k vašemu dokonalému vzhledu. Přečtěte si, v jakém obleku uděláte na maturitním plese a stužkovacím večírku ten nejlepší dojem.


 

V tmavém obleku na maturitním plese rozhodně zabodujete

Ideální oblek na maturitní ples Ideální oblek na maturitní plesMaturitní ples je formální večerní společenskou událostí. Proto byste měli pro tuto příležitost volit pánský oblek v tmavé barvě. Vyberte například černý, tmavě šedý nebo tmavě modrý oblek a budete mít jistotu, že jste oblečeni správně. Podívejte se, jak mají vypadat ideální pánské obleky na maturitní ples.

Je jen na vás, jestli zvolíte pánský oblek v lesklém nebo matném provedení. Lesklý oblek se perfektně hodí pro slavnostní události, jako jsou plesy, svatby, oslavy jubileí a podobně. Vašemu vzhledu dodá nádech luxusu a zaručeně v něm zazáříte. V matném obleku budete vypadat elegantně. Navíc jej využijete i k maturitě, ke zkouškám na vysoké škole, k pracovním pohovorům i všem společenským událostem.

 

Jaký oblek na stužkovací večírek

Ideální oblek na stužkovací večírek Outfit na neformální stužkovákStužkovací večírek není natolik formální jako maturitní ples. Stále se však jedná o večerní událost. Proto je i zde vhodné obléknout si tmavý oblek. Pokud víte, že se stužkovací večírek ponese v ležérním stylu a nikdo z vašich spolužáků nemá v plánu jít v obleku, ani vy si jej neberte. Místo toho dejte přednost volnočasovému saku, košili a bavlněným kalhotám. Budete vypadat elegantně a skvěle zapůsobíte.

Tip pro vás

Oblek se neobejde bez košile. Jakou pánskou košili vybrat, abyste udělali perfektní dojem? To se dozvíte v článku Jakou košili vybrat na maturitní ples nebo stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?


Kdo?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Přečtěte si, čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu.

Více

Co?

Jakou barvu obleku zvolit do práce

Pokud pracujete v kolektivu mezi kolegy, v kanceláři nebo na úřadě, platí pro vás jiná pravidla, než pro ty z vás, co chodíte na obchodní schůzky nebo jednání s obchodními partnery. Pro každou příležitost jsou vhodné jiné barvy pánského obleku. Čtěte dále a dozvíte se jaké.

Více


© 2018, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena.Obsah stránek je majetkem provozovatele.
Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

e-mail:

Nahoru ↑