Šéf vás málo platí? Změňte to

Takto má vypadat muž správně oblečený do práce - Pánské obleky BANDI Správný outfit do práce

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Jaký oblek zvolit do zaměstnání?

Mnozí muži se domnívají, že čím lesklejší a dražší jejich oblek je, tím lépe budou působit na okolí. V zaměstnání byste takovým oblečením své nadřízené jen provokovali. Když budete vypadat v obleku stejně nebo ještě lépe než váš šéf, může vám to uškodit.

Představte si, že jste ředitelem firmy, kde je povinností chodit v pánském obleku. Všichni muži mají klasický matný oblek, pouze jeden z nich má oblek lesklý. K tomu rád nosí červenou košili, zlaté hodinky a výrazné řetízky. Jak by na vás působil? Nabyli byste přesvědčení, že mu dáváte hodně peněz. Na to si dejte pozor a vybírejte do práce obleky z matných a tmavých materiálů. V létě si můžete vzít i světlé obleky. Lesklé obleky noste pouze na slavnostní příležitosti, jako je svatba, ples, a jiné slavnostní události. Do práce vám doporučujeme vybírat pánské obleky BANDI.

Jaké košile a kravaty jsou vhodné do zaměstnání?

Pokud se budete oblékat jen do bílých košil, také nezanecháte ve vašem šéfovi dobrý dojem. I když máte desítky bílých košil a každý den nosíte čistou, na okolí působíte, že každý den chodíte v jedné a té samé košili. Vaši nadřízení pak mohou nabýt dojmu, že o sebe nedbáte a nejste čistotní. Proto každý den měňte barvy košil i kravat. Díky tomu budete vypadat, že máte více druhů obleků. Statistiky ukazují, že pokud střídáte barvy košil a kravat, byť jich není mnoho, okolí se domnívá, že máte více druhů pánských obleků. Přečtěte si, jak může barva košile ovlivnit váš úspěch v zaměstnání.

Nezapomeňte, že k pánskému obleku do zaměstnání byste měli mít matnou a šněrovací obuv. Pokud ji však budete mít zašpiněnou, nepomohou vám žádné rady a s odměnami u šéfa opět propadnete.


Kdo?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Přečtěte si, čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu.

Více

Co?

Jakou barvu obleku zvolit do práce

Pokud pracujete v kolektivu mezi kolegy, v kanceláři nebo na úřadě, platí pro vás jiná pravidla, než pro ty z vás, co chodíte na obchodní schůzky nebo jednání s obchodními partnery. Pro každou příležitost jsou vhodné jiné barvy pánského obleku. Čtěte dále a dozvíte se jaké.

Více


© 2018, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena.Obsah stránek je majetkem provozovatele.
Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

e-mail:

Nahoru ↑