Společenská událost

Víte, jak se správně obléknout v rámci dress codu Semi Formal?

Víte, jak se správně obléknout v rámci dress codu Semi Formal?

Dostali jste pozvánku na akci, kde je předepsaný dress code Semi Formal? Ať už se chystáte na svatbu, ples nebo večírek, základem tohoto dress codu je vždy oblek. Při jeho výběru můžete dát prostor vaší kreativitě. Avšak pozor. I tento dress code má svá pravidla. Přečtěte si, jakou barvu obleku zvolit a čím ho doplnit, abyste se vyvarovali zbytečných chyb.

Více

Víte, jak a kam nosit smoking?

Víte, jak a kam nosit smoking?

Pánský smoking bývá často spojovaný se stylem oblékání zvaným black tie dress code. V poslední době se lze setkat i s pojmy, jako je creative black tie nebo black tie optional. Co tyto pojmy znamenají?

Obecně platí následující – nebojte se smokingu. Když ho budete nosit správně, budete díky němu vypadat elegantně a zaujmete své okolí.

Více

Chystáte se na ples? Čtěte, jak se správně obléknout

Chystáte se na ples? Čtěte, jak se správně obléknout

Většině žen záleží na tom, aby vypadaly na plese hezky. Kupují si nové šaty, nechávají si dělat účes u kadeřníka a podobně. Jejich snahu a dokonalý vzhled však často kazí jejich partner, který má na sobě nevhodný a nepadnoucí oblek. Muži se při nošení pánského obleku dopouští mnoha chyb, které pak kazí celkový dojem páru.

Jak se má muž správně obléknout a jak se v obleku chovat, nám poradil odborník na pánskou společenskou módu, majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.

Více

Jak se správně obléknout do divadla?

Jak se správně obléknout do divadla?

Koupila vaše manželka lístky do divadla nebo jste se s kamarády domluvili, že vyrazíte za kulturou? Pak si určitě nechcete zážitek z představení zkazit trapasem. V každém typu divadla platí jiná pravidla pro oblékání. Přečtěte si, jak zvolit správný oblek, aby středem pozornosti zůstali herci, a vy jste si mohli v klidu vychutnat zážitek z představení.

Při volbě vhodného oblečení je důležité vědět, kam a na jaké představení se chystáte. Jiný oděv vyžaduje návštěva slavnostní premiéry v opeře a jiný předplacené představení v komorním divadle.

Více

Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost? 

Více


Kdo?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Přečtěte si, čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu.

Více

Co?

Jakou barvu obleku zvolit do práce

Pokud pracujete v kolektivu mezi kolegy, v kanceláři nebo na úřadě, platí pro vás jiná pravidla, než pro ty z vás, co chodíte na obchodní schůzky nebo jednání s obchodními partnery. Pro každou příležitost jsou vhodné jiné barvy pánského obleku. Čtěte dále a dozvíte se jaké.

Více


© 2018, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena.Obsah stránek je majetkem provozovatele.
Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

e-mail:

Nahoru ↑