Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe? Příklad vhodného outfitu pro svatebního hosta

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu?

Jaký oblek vybrat

Jako svatební host můžete mít na svatbě jakýkoli oblek. Doporučujeme vám oblek z tmavé a lesklé látky, protože svatba je oslavnou událostí. Tmavá barva obleku spolu s leskem vám dodá na eleganci s nádechem luxusu.

Jako svatební host si můžete obléknout košili v bílé barvě. Pokud však chcete vyniknout, vybírejte světlejší barevnou košili a kravatu v tmavším odstínu stejné barvy. Například světle modrou košili a tmavě modrou kravatu. Pokud chcete s partnerkou vypadat na svatbě jako pár, vybírejte barvu košile a kravaty s ohledem na barvu jejích šatů. Díky barevnému sladění uděláte na svatbě dojem. Přečtěte si více v článku Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár.

Jaké doplňky zvolit

Pokud ovšem chcete vypadat jinak než ostatní muži na svatbě, zvolte svatební set. Ten obsahuje svatební vestu, anglickou kravatu a kapesníček do saka. Tento set je vhodný pro všechny muže, kteří chtějí na slavnostní události zazářit. Pokud bude mít vaše partnerka bordó šaty a vy si obléknete svatební set v bordó barvě prošívaný lesklou nití, budete zaručeně nejhezčím párem mezi svatebními hosty.

Tip pro vás

K tomu, abyste na svatbě zapůsobili, je potřeba znát základní pravidla, jak nosit pánský oblek a jak se v něm chovat. Například byste měli vědět, že se nesmí nosit pod oblek košile s krátkým rukávem a jak dlouhé mají být oblekové kalhoty. Také je dobré vědět, proč musíte nosit k obleku pánský opasek, jaká obuv je k obleku vhodná a další. Tyto a mnoho dalších rad si přečtěte v článku 10 praktických rad, jak nosit pánský oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili.


Kdo?

Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Přečtěte si, čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu.

Více

Co?

Jakou barvu obleku zvolit do práce

Pokud pracujete v kolektivu mezi kolegy, v kanceláři nebo na úřadě, platí pro vás jiná pravidla, než pro ty z vás, co chodíte na obchodní schůzky nebo jednání s obchodními partnery. Pro každou příležitost jsou vhodné jiné barvy pánského obleku. Čtěte dále a dozvíte se jaké.

Více


© 2018, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena.Obsah stránek je majetkem provozovatele.
Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

e-mail:

Nahoru ↑